FitWell Kişisel Egzersiz Koçun

Sağlık Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 133 MB
  • Version 2.15.6
  • Dil Türkçe
  • Firma FitWell Limited
Mobil cihazınız artık spor koçunuz olacak.

FitWell, hayal ettiğin fit vücuda en kısa sürede ulaşmanı sağlayan, akıllı bir fitness ve sağlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik uygulamamızı İOS mobil cihazınıza ücretsiz olarak indiriyor ve kullanıyorsunuz. Başlarken önce kendine bir hedef belirliyor ve FitWell hedefine ulaşman için yol boyunca sana koçluk ediyor. Kilo vermek ve fit bir vücuda sahip olmak FitWell?le düşündüğünüzden daha kolay bir hal alıyor. 

FitWell mobil uygulaması ile istediğiniz her an gidebildiğiniz bir spor salonu gibidir. Bu yüzden GYM?lere, spor salonlarına her ay para dökmenize hiç gerek kalmıyor. Profesyonel sporcularla hazırlanan videolar ve yenilenen Akıllı Koçluk özelliği sayesinde kendini kişisel antrenörünüz ile çalışıyormuş gibi hissedeceksiniz. Üstelik sağlıklı beslenme uzmanlarımızın sana özel hazırlayacağı diyet programı ile standart diyetlere göre daha hızlı kilo verme şansınız oluyor.

Sağlıklı bir yaşamı ve sporu gün geçtikçe yaşamınızın bir parçası haline getirebilirsiniz. FitWell Kişisel Egzersiz Koçun uygulaması ile sizde bu sistemi kendi hayatınıza uyarlayabilirsiniz. Sizde mobil cihazınız ile sağlıklı beslenme ve fitness hareketleri hakkında bilgi sahibi olarak daha kaliteli bir yaşam sürün. 

FitWell Kişisel Egzersiz Koçun indir